WebWall‎ > ‎

تهدید شیرین، با صرف کمی پول

posted Feb 25, 2011, 11:36 AM by Ahmad Ahmadi   [ updated Feb 25, 2011, 12:43 PM ]

از اونجایی که ما تمام تهدیدات رو به فرصت تبدیل میکنیم، پس اساساً باید تهدیدی وجود داشته باشه که ما به فرصت تبدیلش کنیم. وگرنه نمیشه که!! و چون ایجاد مستقیم فرصت کار پیش پا افتاده ایه، پس چه کاری بهتر از اینکه تهدید ایجاد کنیم؟! بنابراین زین پس به جای کلمه ی نا مفهوم فرصت، از کلمه ی سر راست تهدید استفاده می کنیم.

نمونه اش همین خبره که نشون دهنده ی موفقت سیاستهای ما است. ما به حول و قوه ی الهی موفق شدیم که با خرج اندکی پول یک تهدید جدی ایجاد کنیم!


نیجریه دو روز پس از وام یک میلیارد دلاری قطعنامه علیه ایران را امضا کرد

تنها دو رو روز پس از آنکه سفیر نیجریه درتهران از وام یک میلیارد دلاری ایران به این کشور خبر داد ، وزیر خارجه این کشور  قطعنامه  تایید تحریم ها علیه ایران را امضا کرد.

به گزارش رویترز وزیر خارجه نیجریه گفت محموله تسلیحاتی که سال گذشته از یک کشتی ایرانی کشف شد غیر قانونی صادر شده ‌است.

اُدئین آجوموگوبیا، وزیر خارجه نیجریه، روز پنج‌شنبه در این زمینه به خبرگزاری رویترز گفت: «ما جزئی از جامعه بین‌الملل هستیم و قطعنامه‌ای را امضا کرده‌ایم که تحریم‌ها را تأیید می‌کند و یکی از این قطعنامه‌ها مربوط است به حمل‌ونقل سلاح و مهمات از ایران.مقصد این محموله چه نیجریه بوده ‌باشد، چه گامبیا، و چه هرجای دیگر، فرقی نمی‌کند و این محموله غیر قانونی بود و به این خاطر ما وظیفه داشتیم بر اساس قانون بین‌الملل و تعهدمان به سازمان ملل همان کاری را بکنیم که انجام دادیم.»

با این حال، وزیر خارجه نیجریه گفت که نیجریه و ایران هنوز روابط خوبی را حفظ کرده‌اند و به همکاری نزدیک در زمینه پروژه‌های اقتصادی به‌ویژه در حوزه توسعه نیروی برق نیجریه ادامه می‌دهند. آجوموگوبیا به رویترز گفت: «تا زمانی که این کشور کاری علیه منافع ملی ما نکند ما روابط خود را با هر کشوری که خواهان پشتیبانی از ما در جهت منافع مردم نیجریه ‌است حفظ می‌کنیم.»

منبع: کلمه

Comments